tchaya candle studio

Janusz
Czaja

Twórca i pasjonat rzeczy przydatnych i użytecznych.

 Sztuka tworzenia świec

W

zgiełku współczesnego świata tworzę świece. Naturalne i zapachowe. Wszystkie wylewane ręcznie. Z ręcznie woskowanymi knotami. Zapewnia to precyzyjne i równomierne spalanie całego wosku. Dobieram najlepszy wosk sojowy. Mieszam zapachy. Używam wyłącznie naturalnych składników, jakim jest ekologiczny wosk sojowy, którego sercem jest ręcznie woskowany knot z bawełny lub knot wykonany z drewna.Moje świece nie zawierają ftalanów, GMO czy pochodnych ropy naftowej. Znajdziesz tutaj również świece sojowe bezzapachowe, które są w 100% wegańskie. Mając pełną świadomością ekologiczną, cechującą się odpowiedzialnością za stan środowiska przyrodniczego, decyduje się na opakowania nadające się do ponownego użycia, przetworzenia lub będące z recyklingu. Lubię myśleć o moich produktach jako o przedmiotach pełnych doznań zmysłowych — od pomysłowego minimalnego opakowania po ciepłe światło świec i delikatne aromaty wypełniające każde pomieszczenie.

Moje świece to kompozycja wosku sojowego, olejków eterycznych i olejków zapachowych. Zapachy są inspirowane naturą i podróżami, a estetyka w założeniu minimalistyczna, jest niewiarygodnie szykowna.

Znajdź to, co Cię inspiruje

Tchaya Candle Studio świece – prostota w połączeniu z czystymi i naturalnymi materiałami. Moje świece są wykonane z całkowicie naturalnego wosku sojowego, delikatnych olejków zapachowych. Rozlewam świece unikając toksycznych dodatków oraz dbając o kwestie etyczne i środowiskowe. Możesz mieć pewność, że otrzymujesz świecę z najbardziej czystych surowców jakie można kupić na rynku. ttps://tchaya.pl

Tchaya Candle Studio

Naturalne świece sojowe – Twój naturalny wybór

Tealighty sojowe od Tchaya Candle Studio.png
Swieca sojowa Natural Bliss od Tchaya Candle Studio Warsaw