tchaya candle studio

Janusz
Czaja

Twórca i pasjonat rzeczy przydatnych i użytecznych.

 Sztuka tworzenia świec

W

zgiełku współczesnego świata tworzę świece. Naturalne i zapachowe. Wszystkie wylewane ręcznie. Z ręcznie woskowanymi knotami. Zapewnia to precyzyjne i równomierne spalanie całego wosku. Dobieram najlepszy wosk sojowy. Mieszam zapachy. Używam wyłącznie naturalnych składników, jakim jest ekologiczny wosk sojowy, którego sercem jest ręcznie woskowany knot z bawełny lub knot wykonany z drewna.Moje świece nie zawierają ftalanów, GMO czy pochodnych ropy naftowej. Znajdziesz tutaj również świece sojowe bezzapachowe, które są w 100% wegańskie. Mając pełną świadomością ekologiczną, cechującą się odpowiedzialnością za stan środowiska przyrodniczego, decyduje się na opakowania nadające się do ponownego użycia, przetworzenia lub będące z recyklingu. Lubię myśleć o moich produktach jako o przedmiotach pełnych doznań zmysłowych — od pomysłowego minimalnego opakowania po ciepłe światło świec i delikatne aromaty wypełniające każde pomieszczenie.

Zostań chwilę. Przestań się spieszyć. Oddychaj.

Cieszenie się prostymi przyjemnościami życia i przyjmowanie drobiazgów, które dają nam radość, jest jedną z naszych podstawowych wartości . Te rzeczy, które karmią naszą duszę; jak spędzanie czasu z dobrym przyjacielem, spędzanie czasu z rodziną, obdarowywanie i dzielenie się doświadczeniami, przytulania się przy dobrej książce i filiżance kawy. Taki nasz sposób na czas. Duńczycy nazywają to Hyyge.

Znaj to, co Cię inspiruje

Nasze świece – prostota w połączeniu z czystymi i naturalnymi materiałami. Wykonane z całkowicie naturalnego wosku sojowego (botanical soy wax), delikatnych olejków zapachowych. Świece opakowane w metal, szkło, papier. Wszystkie do ponownego użytku. Po wypaleniu świecy, szklane kolorowe opakowanie wykorzystaj jako świecznik osłonka na tealight. Możesz mieć również pewność, że otrzymujesz świecę z najbardziej czystych surowców jakie można kupić na rynku. https://tchaya.pl

Zapalenie pięknej sojowej świecy zapachowej w domu pomaga stworzyć nastrój.

W Tchaya Candle Studio sprawiliśmy, że tworzenie własnych pięknych świec sojowych będących niezbędnym elementem w domu, Kontrolujemy składniki, kontrolujemy zapach, tworząc bardzo osobistą świecę. Stwórz małe Hygge w swoim domu i nie zapomnij podzielić się nim z przyjacielem.

Tchaya Candle Studio

Naturalne świece sojowe – Twój naturalny wybór