tchaya candle studio

Janusz
Czaja

Twórca i pasjonat rzeczy przydatnych i użytecznych.

 Sztuka tworzenia świec

W

zgiełku współczesnego świata tworzę świece. Naturalne i zapachowe. Wszystkie wylewane ręcznie. Z ręcznie woskowanymi knotami. Zapewnia to precyzyjne i równomierne spalanie całego wosku. Dobieram najlepszy wosk sojowy. Mieszam zapachy. Używam wyłącznie naturalnych składników, jakim jest ekologiczny wosk sojowy, którego sercem jest ręcznie woskowany knot z bawełny lub knot wykonany z drewna.Moje świece nie zawierają ftalanów, GMO czy pochodnych ropy naftowej. Znajdziesz tutaj również świece sojowe bezzapachowe, które są w 100% wegańskie. Mając pełną świadomością ekologiczną, cechującą się odpowiedzialnością za stan środowiska naturalnego, decyduje się na opakowania nadające się do ponownego użycia, przetworzenia lub będące z recyklingu. Lubię myśleć o moich produktach jako o przedmiotach pełnych doznań zmysłowych — od pomysłowego minimalnego opakowania po ciepłe światło świec i delikatne aromaty wypełniające każde pomieszczenie.

Zostań chwilę. Przestań się spieszyć. Oddychaj.

Cieszenie się prostymi przyjemnościami życia i przyjmowanie drobiazgów, które dają nam radość, jest jedną z naszych podstawowych czynności . Te rzeczy, które karmią naszą duszę; jak spędzanie czasu z dobrym przyjacielem, spędzanie czasu z rodziną, obdarowywanie i dzielenie się doświadczeniami. Przytulania się przy dobrej książce i filiżance kawy. Taki nasz sposób na czas.

Znaj to, co Cię inspiruje

Nasze świece – prostota w połączeniu z czystymi i naturalnymi materiałami. Wykonane z całkowicie naturalnego wosku sojowego (botanical soy wax), delikatnych olejków zapachowych. Świece opakowane w metal, szkło, papier. Wszystkie do ponownego użytku. Po wypaleniu świecy, szklane kolorowe opakowanie wykorzystaj jako świecznik osłonka na tealight. Możesz mieć również pewność, że otrzymujesz świecę z najbardziej czystych surowców jakie można kupić na rynku. https://tchaya.pl

Prosta sojowa świeca zapachowa tworzy niepowtarzalny nastrój.

Tworzenie własnych, pięknych świec sojowych będących niezbędnym elementem w każdym domu, stało się naszą pasją. Świece zapachowe inspirowane podróżami, wspomnieniami o miejscach, do których zawsze warto wracać. To próba uchwycenia czegoś tak ulotnego jak powietrze. To pożądanie własnego ja.

Stwórz z nami swoją własną przestrzeń i nie zapomnij zaprosić przyjaciół.

Świece z wosków naturalnych

Tchaya Candle Studio