Świeca z wosku sojowego Free Spirit

Cena: 12,19 12,59 

Producent: Tchaya®Candles
Wysokość: 52 mm
Średnica: 83 mm
Zapach: Limonka i Trzcina cukrowa
Knot: Bawełniany / Drewniany
Opakowanie: Metalowa puszka
Czas palenia: > 40h

Dostępne rabaty:

> 6 sztuk – 3% rabatu
> 36 sztuk – 6% rabatu
> 72 sztuk – 9% rabatu

Wyczyść

Opis

Świeca z wosku sojowego Free Spirit

Świeca z wosku sojowego w metalowej puszce. Idealna w podróży, na biwak, piesze wędrówki. Świeca sojowa Free Spirit będzie się palić ponad 40 godzin. Jako Tchaya®Candles stworzyliśmy świece z wosku sojowego o kremowym wyglądzie z doskonałymi ciepłymi zapachami. Używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców do produkcji tej świecy. Wykorzystujemy wyłącznie atestowane naturalne woski znane jako EkoSoya. Oferujemy naturalną alternatywę dla wosku pszczelego i wosku sojowego. Używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców do produkcji naszych świec. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Wszystkie świece rozlewamy ręcznie w małych partiach. Oferujemy naturalną alternatywę dla wosku pszczelego i wosku palmowego. Idealna w podróży, na biwaku czy ogrodzie. Puszka zamykana od góry wieczkiem. Pozwala to zachować czystość, łatwo ją przenosić i schować w dowolnym miejscu. Bez problemu zapakujesz ją do plecaka bez obawy jej zniszczenia. Klasyczny wygląd naszych świec zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające gusta.

Knoty bawełniane jako knoty tradycyjne stosujemy jako standardowe. Aktualnie część świec zawiera 3 knoty bawełniane co w pełni pozwala na całościowe wypalanie wosku palmowego. Jednocześnie, świeca daje jaśniejsze światło i intensywniej uwalnia ukryty w niej zapach. Knoty drewniane powoduje, że zapach uwalnia się zdecydowanie szybciej i wydaje charakterystyczny dźwięk. Jak drewno trzaskające w kominku. W długie zimowe wieczory trudno wyobrazić sobie coś przyjemniejszego niż owinięcie się kocem i usadowienie się przy kominku z kubkiem gorącej czekolady i ulubioną książką w ręku wpatrując się w hipnotyzujący taniec płomieni i przyjemne ciepło wydobywające się z paleniska. Drewniane knoty są w 100% ekologiczne.

Zastosowany wosk sojowy nie zawiera materiału modyfikowanego genetycznie. Nie zawiera pestycydów i herbicydów. Wosk w pełni biodegradowalny, nie zawiera szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne.

Przeżyj każdy dzień dzięki temu uspokajającemu i zrównoważonemu zapachowi.
Poczuj stres, który się topi!

Nasze świece są robione w małych partiach. Ręcznie rozlewane.

Nasze świece słyną z tego, że są:

  • Nietoksyczne
  • Bez parafiny
  • Nie zawierają ftalanów
  • Hipoalergiczne
  • Ulegają biodegradacji
  • Bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych
  • Wyprodukowane w 100% z soi
  • Rozlewane ręcznie w Polsce
  • Opakowania wyprodukowano w Polsce

Dodatkowe informacje

Waga 0.300 kg
Wymiary 8.3 x 8.3 x 5.2 cm
Knot naturalny:

Bawełniany, Drewniany

Ilość:

Pojedynczy, Potrójny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca z wosku sojowego Free Spirit”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.Świece z wosku naturalnego

Uwielbiamy pracować z klientami, pomagać im w doprowadzeniu ich wizji do rzeczywistości
%d bloggers like this: