Świeca z wosku palmowego Natural Bliss

Cena: 12,19 12,59 

Producent: Tchaya®Candles
Wysokość: 52 mm
Średnica: 83 mm
Zapach: Naturalny
Knot: Bawełniany / Drewniany
Opakowanie: Metalowa puszka
Czas palenia: > 40h

Dostępne rabaty:

> 6 sztuk – 3% rabatu
> 36 sztuk – 6% rabatu
> 72 sztuk – 9% rabatu

Wyczyść

Opis

Świeca z wosku palmowego Natural Bliss

Świeca z wosku palmowego w metalowej puszce. Idealna w podróży, na biwak, piesze wędrówki. Świeca z wosku palmowego Natural Bliss będzie się palić przez ponad 40 godzin. Jako Tchaya®Candles stworzyliśmy świece z wosku palmowego o kremowym wyglądzie z doskonałym ciepłym zapachem. Oferujemy naturalną alternatywę dla wosku pszczelego i wosku sojowego. Używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców do produkcji naszych świec. Wykorzystujemy wyłącznie atestowane woski. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Naszą misją jest produkcja prostych i najlepszych  świec palmowych na rynku. Używany przez nas wosk palmowy, to naturalny w 100% roślinny wosk. Wszystkie świece rozlewamy ręcznie w małych partiach. Oferujemy naturalną alternatywę dla wosku pszczelego i wosku sojowego. Idealna w podróży, na biwaku czy ogrodzie. Puszka zamykana od góry wieczkiem. Pozwala to zachować czystość, łatwo ją przenosić i schować w dowolnym miejscu. Bez problemu zapakujesz ją do plecaka bez obawy jej zniszczenia. Klasyczny wygląd naszych świec zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające gusta.

Świece z wosku palmowego zawierają knot bawełniany lub knot drewniany, które zapewniają równomierne wypalanie wosku.

Knoty bawełniane jako knoty tradycyjne stosujemy jako standardowe. Aktualnie część świec zawiera 3 knoty bawełniane co w pełni pozwala na całościowe wypalanie wosku palmowego. Jednocześnie, świeca daje jaśniejsze światło i intensywniej uwalnia ukryty w niej zapach . Knoty drewniane powoduje, że zapach uwalnia się zdecydowanie szybciej i wydaje charakterystyczny dźwięk. Jak drewno trzaskające w kominku. W długie zimowe wieczory trudno wyobrazić sobie coś przyjemniejszego niż owinięcie się kocem i usadowienie się przy kominku z kubkiem gorącej czekolady i ulubioną książką w ręku wpatrując się w hipnotyzujący taniec płomieni i przyjemne ciepło wydobywające się z paleniska. Drewniane knoty są w 100% ekologiczne.

Zastosowany wosk palmowy nie zawiera materiału szkodliwych. Nie zawiera pestycydów i herbicydów. Wosk w pełni biodegradowalny, nie zawiera szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne.

Przeżyj każdy dzień dzięki temu uspokajającemu i zrównoważonemu zapachowi.
Poczuj stres, który się topi!

Nasze świece słyną z tego,że są:

  • Nietoksyczne
  • Bez parafiny
  • Nie zawierają ftalanów
  • Hipoalergiczne
  • Ulegają biodegradacji
  • Bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych
  • Rozlewane ręcznie w Polsce
  • Opakowania wyprodukowano w Polsce

Dodatkowe informacje

Waga 0.300 kg
Wymiary 8.3 x 8.3 x 5.3 cm
Knot naturalny:

Bawełniany, Drewniany

Ilość:

Pojedynczy, Potrójny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Świeca z wosku palmowego Natural Bliss”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Świece z wosku naturalnego

Uwielbiamy pracować z klientami, pomagać im w doprowadzeniu ich wizji do rzeczywistości
%d bloggers like this: