Świece w puszce

Używamy wyłącznie wosków naturalnych i biodegradowalnych. Wosk palmowy posiada szereg unikalnych właściwości, które znacznie wyróżniają go na tle tradycyjnych rodzajów wosku. Używany przez nas wosk palmowy, to produkt w stu procentach pochodzenia naturalnego. Sprawia to, że nie zawiera żadnych szkodliwych dla człowieka substancji; w czasie spalania nie wytwarza dymu.

Świece z wosku palmowego to świece z najwyższej półki, które wykonujemy ręcznie w małych seriach, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Świeca palmowe to idealny prezent zarówno dla bliskiej osoby jak również dla partnerów biznesowych. Tym razem, przygotowaliśmy świeczki z wosku palmowego w metalowej puszce. Idealne w podróży, na biwaku czy ogrodzie. Puszka zamykana od góry wieczkiem, pozwoli zachować czystość, łatwo ją przenosić i schować w dowolnym miejscu.  Bez problemu zapakujesz ją do plecaka bez obawy jej zniszczenia. Klasyczny wygląd naszych świec zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające gusta.Wykonujemy je w dwóch wersjach. Z knotem bawełnianym i knotem drewnianym. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Świece z wosku palmowego nie dymią podczas palenia, nie wywołują reakcji alergicznych, oraz bólu głowy (często spotykanej przypadłości przy paleniu świec parafinowych) są w 100% naturalne, ekologiczne, koszerne i biodegradowalne, a ich czas spalania jest nawet dwukrotnie dłuższy niż świec z wosków syntetycznych.