Koszty i sposoby dostawy.

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Możliwa jest również wysyłka za granicę, która odbywa się wg. indywidualnych ustaleń pomiędzy Sprzedawcą a Klientem w zależności od kraju dostawy.
3. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.
3.1. Aktualne koszty dostawy są szczegółowo określone w karcie produktu.
4. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny. Zamówiony produkt można odebrać w siedzibie naszej firmy w Warszawie przy ul. K.Adamieckiego 16, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu w dni robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.
5. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:
– zgodnie z charakterystyką przedstawioną w momencie zamawiania towaru
6. Wprowadziliśmy dodatkowo dla naszych Klientów darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 400 zł na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej! Darmowa dostawa odbywa się za pośrednictwem usługi Paczkomaty i/lub Paczka w Ruchu (PwR).
7. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi od 2 do 3 dni roboczych, w zależności od wybranego sposobu transportu. Przy zakupach w „na zamówienie” termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt nie znajduje się w magazynie Sprzedawcy. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych.
8. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podany krótszy termin. Przy zakupach „na zamówienie” termin dostawy jest podawany osobno, ponieważ zamówiony Produkt nie znajduje się w magazynie Sprzedawcy. W przypadku wszystkich pozostałych Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.